Навчання в Польщі у Ченстохові!

Вибираючи наш університет або нашу мовну школу, Ви навчаєтеся та оплачуєте як польський студент, а не як іноземець. 

Hавчання сестринська справа у Польщі

Обираючи цей напрямок, студент отримує кваліфікацію та професійний розвиток, які дозволять впровадити зміни, пов'язані з покращенням якості пропонованих послуг. Метою є також створення персоналу, готового виконувати керівну функцію. Процес навчання передбачає практичні заняття, які відповідно підготовлює терапевтична група.
Hавчання фізіотерапія у Польщі            

П'ятирічне навчання (10 семестрів) на факультеті фізіотерапії, метою якого є підготовка до роботи з інвалідами, що потребують реабілітації чи фізіотерапії. Студент під час навчання здобуває, як мериторичні, так і практичні знання. Здобуті під час навчання навички дають можливість працювати в області формування та відновлення справності та працездатності, а також їхньої підтримки. Незалежна медична професія дозволяє працевлаштуватися в різних закладах.


 Oнлайн-навчання у           Польщі                    

В наш час важко уявити собі світ без Інтернету. Розуміючи актуальні потреби студентів, Полонійна Академія ввела в свою навчальну пропозицію онлайн-навчання. Це дає можливість зараховувати предмети через письмові проекти та роботи, згідно з програмою навчання.

  
Copyright Akademia Polonijna  (c)2017, All Rights Reserved.