Навчання за кордоном чи в Польщі – за та проти

Навчання за кордоном чи в Польщі – за та проти

     Світ став надто відкритим, і тому все більше людей вирішують їхати за кордон у пошуках роботи. Це не значить, що всі вони не мають ідей щодо перспективного заробітку в Польщі. Часто ця категорія амбітних молодих людей просто хоче здобути кар'єру і розвиватись. Тому вони здебільшого запитують себе: слід виїхати одразу після закінчення навчання чи, може, більш підходящим рішенням буде отримання освіти вже в обраній для життя країні? Який з цих варіантів кращий?

     Навчання – дуже важливий етап для людини та її розвитку. Все менше людей вважають його продовженням безтурботного дитинства та можливістю для проведення шаленого дозвілля. І справді, вищий навчальний заклад це не лише місце, де ми проводимо кілька років та інвестуємо в успішне майбутнє. Якщо мудро використати цей час, дбайливо набуваючи знання та розширюючи кругозір, то згодом не доведеться скаржитися на відсутність пропозицій роботи.

     Оскільки наші кордони за останні роки стали більш відкритими, все більше людей пов’язують своє майбутнє з переїздом до іншої країни. Причини такого рішення часто є різними: іноді це захоплення мовою та культурою певної держави, знайомство з коханою особою, яка постійно живе за кордоном, бажання пригод. Незалежно від мотивів, важливо належним чином підготуватися до втілення цього рішення. Минули ті часи, коли люди потрапляли на борт літака з однією маленькою валізою, без знання мови та будь-яких необхідних на ринку праці навичок. Сьогодні, аби зацікавити потенційних роботодавців, треба значно більшого.

     Навчання за кордоном може бути чудовою ідеєю для тих, хто планує працювати в Польщі. Багато компаній співпрацюють із закордонними партнерами, тому їм потрібні працівники, які добре володіють мовою та знають умови конкретного ринку. Варто також підкреслити, що закордонне навчання розвиває різні вміння і навики, які цінують роботодавці.

     Якщо ви плануєте навчатися за кордоном, то, мабуть, вам буде цікаво наскільки це вигідно. Чи вкладені зусилля дадуть передбачуваний результат? А, можливо, краще залишитися в рідній країні та інтенсивно навчатись у польському університеті?


Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
Copyright Akademia Polonijna  (c)2017, All Rights Reserved.